Jilemnického 2, 911 01 Trenčín, č.tel.: 032/6523834, č.faxu: 032/6521023, email: sopkrktn@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK

Notice: Undefined index: rspodtema in /var/www/sopk.sk/web-sopk/search.php on line 183
Kategória: výstavy a veľtrhy

|0-50|50-81|

Trenčianska regionálna komora SOPK - Sekcia textilného, odevného, kožiarskeho a obuvníckeho priemyslu, zástupca veľtrhov STYL a KABO pre Slovenskú republiku, v spolupráci s Veletrhy Brno a.s. a s mediálnou podporou časopisu MÓDA revue organizujú účasť na jubilejných 40. medzinárodných veľtrhoch módy a obuvi, ktoré sa uskutočnia 19. - 21. augusta 2012.

Trenčianska regionálna komora SOPK v spolupráci s partnermi v rámci siete Enterprise Europe Network Vás pozývajú na

"b2fair" kooperačné podujatie na Hannover Messe 2012


ktoré sa bude konať 25. – 26. apríla 2012 počas veľtrhu Hannover Messe 2012 - jedného z najvýznamnejších medzinárodných veľtrhov zameraných na strojársku výrobu, automobilový priemysel, technológie a inovácie.Trenčianska regionálna komora SOPK ponúka firmám zabezpečenie účasti v spoločnom stánku na 17. medzinárodnom stavebnom veľtrhu IBF, ktorý sa uskutoční v termíne 24. - 28. apríla 2012 na výstavisku v Brne.

Trenčianska regionálna komora SOPK - Sekcia textilného, odevného, kožiarskeho a obuvníckeho priemyslu, zástupca veľtrhov STYL a KABO pre Slovenskú republiku, v spolupráci s Veletrhy Brno a.s. organizujú účasť slovenských subjektov na 39. medzinárodných veľtrhoch módy a obuvi STYL a KABO, ktoré sa uskutočnia 12. - 14. februára 2012 opäť vo výstavných dňoch nedeľa až utorok.

15. - 16. september 2011, Užhorod

8. - 11. novembra 2011 sa v Jönköpingu uskutoční 37. ročník najväčšieho veľtrhu subdodávok v severských krajinách, ktorý sa koná pravidelne každý rok. Veľtrh je zaradený do reťazca významných európskych subdodávateľských veľtrhov (Tampere – Leipzig – Birmingham – Lyon – Bilbao).
Trenčianska regionálna komora SOPK organizuje účasť na veľtrhu v spoločnom stánku bez podpory MH SR.

Trenčianska regionálna komora SOPK - Sekcia textilného, odevného, kožiarskeho a obuvníckeho priemyslu, zástupca veľtrhov STYL a KABO pre Slovenskú republiku, v spolupráci s Veletrhy Brno a.s. organizujú účasť slovenských subjektov na 38. Medzinárodných veľtrhoch módy, obuvi a koženého tovaru STYL a KABO, ktoré sa uskutočnia v termíne 21. - 23. augusta 2011 v zmenených výstavných dňoch nedeľa - pondelok - utorok.

Trenčianska regionálna komora SOPK ako partner v rámci siete Enterprise Europe Network (EEN) pozýva vystavovateľov aj odborných návštevníkov na kooperačnú akciu KONTAKT - KONTRAKT, ktorá sa uskutoční počas Medzinárodných stavebných veľtrhov v Brne v dňoch 13. - 14.04.2011.

Trenčianska regionálna komora SOPK v spolupráci so spoločnosťou EXPO CENTER a.s., Trenčín organizujú pod gesciou Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky účasť slovenských firiem na 20. medzinárodnom elektrotechnickom veľtrhu ELEKTRO MOSKVA 2011 konaného v termíne 6. - 9. júna 2011 v Moskve.

Trenčianska regionálna komora SOPK, zástupca Stavebných veľtrhov pre SR, si Vás dovoľuje informovať a pozvať na 16. medzinárodný stavebný veľtrh IBF, 12. medzinárodný veľtrh technických zariadení budov SHK Brno a medzinárodný veľtrh bývania MOBITEX, ktoré sa uskutočnia v termíne 12. - 16. apríla 2011. Na veľtrhoch sa budú prezentovať najnovšie trendy v stavebníctve, úsporách energií a interiéri.

Trenčianska regionálna komora SOPK - Sekcia textilného, odevného, kožiarskeho a obuvníckeho priemyslu, zástupca veľtrhov STYL a KABO pre Slovenskú republiku, v spolupráci s Veletrhy Brno a.s. organizujú účasť slovenských firiem na 37. Medzinárodných veľtrhoch módy a obuvi STYL a KABO, ktoré sa uskutočnia v termíne 15. - 17. februára 2011.

Trenčianska regionálna komora SOPK v spolupráci so spoločnosťou EXPO CENTER a.s., Trenčín organizujú v Lipsku pod gesciou Ministerstva hospodárstva a výstavby Slovenskej republiky účasť slovenských firiem na jednom z najdôležitejších subkontraktačných veľtrhov v Európe, na veľtrhu Z 2011 - Die Zuliefermesse v termíne 1. - 4. marca 2011.


Trenčianska regionálna komora SOPK v spolupráci so spoločnosťou S.G.S. Expo, s.r.o. Bratislava organizujú pod gesiou Ministerstva hospodárstva a výstavby SR spoločnú oficiálnu účasť slovenských firiem v národnom stánku na veľtrhu MIDEST 2010 v Paríži v dňoch 2. - 5. 11. 2010

Využite jedinečnú príležitosť, ktorá sa ponúka raz za 2 roky, prezrieť si v neďalekej Viedni na jednom mieste a pod jednou strechou šesť odborných veletrhov: AUTOMATION AUSTRIA (automatizácia), ENERGY-TEC (energie), IE (priemyslová elektronika), INTERTOOL (nástroje a náradie), MESSTECHNIK (meracia a regulačná technika) a SCHWEISSEN/JOIN-EX (zváranie).
Veľtrh sa koná v termíne 12.-15. októbra 2010 na modernom viedenskom výstavisku Messe Wien.

V dňoch 14. a 15 septembra sa v rámci MSV Brno 2010 bude konať medzinárodná kooperačná burza.

Trenčianska regionálna komora SOPK sprostredkováva účasť slovenských firiem – vystavovateľov na 8. medzinárodnom veľtrhu ekológie – EKOBIS, ktorý sa uskutoční v dňoch 2. – 5. septembra 2010 v Bihači (Bosna a Hercegovina). Výstava EKOBIS je samostatná medzinárodná ekologická výstava, ktorá sa koná na ostrove Gradska otoka v centre mesta Bihač na ploche 10.000 m2 . EKOBIS veľtrh má kontraktačný a predajný charakter. Na posledných štyroch ročníkoch vystavovali vystavovatelia z Bosny a Hercegoviny, Chorvátska, Slovinska, Srbska, Čiernej hory, Rakúska, Nemecka, Českej republiky, Slovenska, Talianska a tiež z Turecka, Fínska a Izraela.

Trenčianska regionálna komora SOPK - Sekcia textilného, odevného, kožiarskeho a obuvníckeho priemyslu, zástupca veľtrhov STYL, KABO pre Slovenskú republiku, v spolupráci s Veletrhy Brno a.s. organizujú účasť slovenských firiem na 36. Medzinárodných veľtrhoch módy a obuvi STYL a KABO, ktoré sa uskutočnia v termíne 24. - 26. augusta 2010.

Trenčianska regionálna komora SOPK v spolupráci s Ministerstvom hospodárstva Slovenskej republiky, firmou EXPOCENTER, a.s. Trenčín a zástupcom BVV a.s. Brno pre SR ALFAcon s.r.o. organizujú účasť slovenských firiem na 52. medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Brne a 6. medzinárodnom veľtrhu dopravy a logistiky Transport a Logistika 2010, ktoré sa budú konať v dňoch od 13. – 17. 9. 2010 na výstavisku v Brne.

V dňoch 12. - 15. októbra 2010 sa uskutoční ďalší ročník medzinárodného odborného priemyselného veľtrhu VIENNA-TEC, ktorý sa koná raz za dva roky a je najvýznamnejšou akciou v Rakúsku v Messe Wien.
Firmám ponúkame možnosť vystavovať v spoločnom stánku Ministerstva hospodárstva SR.

V dňoch 25. - 28. 5. 2010 sa uskutoční v Nitre 17. ročník Medzinárodného strojárskeho veľtrhu.
Firmám ponúkame možnosť vystavovať v spoločnom stánku Ministerstva hospodárstva SR s celkovou výstavnou plochou 25 m² za účastnícky poplatok 170 EUR bez DPH.

V dňoch 4. - 7. mája 2010 sa v Budapešti uskutoční 16. ročník medzinárodného priemyselného veľtrhu "INDUSTRIA".
Tento veľtrh je jedným z najvýznamnejších priemyselných veľtrhov v Maďarsku. 16. ročník výstavy sa bude konať v rámci novej koncepcie INDUSTRY DAYS 2010, ktoré budú pokrývať 5 odborných výstav medzinárodného charakteru - INDUSTRIA, ELECTROSALON, CHEMEXPO, ŐKOTECH a SECUREX umožňujúcich využívať synergie najmä medzi prezentovanými odvetviami.

V dňoch 16 – 19.03. 2010 sa bude konať v Minsku, Bielorusko, 13. ročník medzinárodnej výstavy "AUTOMATION ELECTRONICS"

V dňoch 24. - 28. mája 2010 sa v Moskve uskutoční 11. ročnik:
Medzinárodného strojárskeho veľtrhu "METALLOOBRABOTKA 2010".

Metalobrabotka 2008, účastníci
oficiálny stánok SR
oficiálny stánok SR
oficiálny stánok SR
Trenčianska regionálna komora SOPK - zástupca Stavebných veľtrhov pre SR, si Vás dovoľuje informovať a pozvať na 15. medzinárodný stavebný veľtrh IBF, 11. medzinárodný veľtrh technických zariadení budov SHK BRNO a súbežne prebiehajúci veľtrh MOBITEX - medzinárodný veľtrh nábytku a interiérového vybavenia, ktoré sa uskutočnia na výstavisku v Brne v termíne 13. - 17. apríla 2010.

Trenčianska regionálna komora SOPK - Sekcia textilného, odevného, kožiarskeho a obuvníckeho priemyslu, zástupca veľtrhov STYL, KABO, S1 pre Slovenskú republiku, v spolupráci s Veletrhy Brno a.s. organizujú účasť slovenských firiem na 35. medzinárodných veľtrhoch STYL a KABO, ktoré sa uskutočnia v Brne 16. - 18. februára 2010. Súbežne s týmito veľtrhmi prebieha 3. medzinárodný veľtrh vybavenia pre outdoorové a zimné športy S1.

Trenčianska regionálna komora SOPK organizuje v spolupráci s obchodno-ekonomickým oddelením Veľvyslanectva Slovenskej republiky vo Viedni

„Konzultačný deň slovenských firiem s obchodným radcom vo Viedni Ing. Ivom Hanušom“.

Uvedené podujatie sa bude konať dňa 15. októbra 2009 v rámci Medzinárodného veľtrhu ELO SYS 2009.Trenčianska regionálna komora SOPK spoluorganizuje Kooperačné podujatie na medzinárodnom veľtrhu ELO SYS 2009, ktoré sa uskutoční dňa 15. októbra 2009 od 12.30 hod. v priestoroch výstavného areálu EXPO CENTER, a.s. Trenčín v pavilóne č. 3 - Poschodie.

Oficiálnu účasť slovenských firiem v spoločnom stánku na na najväčšom medzinárodnom subkontraktačnom veľtrhu vo Francúzsku "MIDEST 2009" konaného v termíne 17. - 20. novembra 2009 v Paríži organizuje Trenčianska regionálna komora SOPK v spolupráci so spoločnosťou S.G.S. - EXPO, s.r.o. , Bratislava.

Trenčianska regionálna komora SOPK v spolupráci s Ministerstvom hospodárstva SR a zástupcom BVV a.s. Brno pre SR, firmou ALFAcon s.r.o., organizujú účasť slovenských firiem v spoločnom stánku na 51. medzinárodnom strojárskom veľtrhu MSV Brno 2009 a 5. medzinárodnom veľtrhu dopravy a logistiky Transport a logistika 2009, ktoré sa budú konať v dňoch 14. - 18. 9. 2009.

Členská firma SOPK Festo spol. s. r. o., Bratislava organizuje dňa 23. apríla 2009 jednodňový charterový letecký zájazd na Medzinárodný priemyselný veľtrh Hannover Messe 2009.

Ponuka účasti slovenským firmám v oficiálnej expozícii Slovenskej republiky na Medzinárodnom veľtrhu zariadení, komponentov a subdodávok pre automobilový priemysel MOTORTEC, ktorý sa bude konať v dňoch 10.-14. marca 2009 v Madride

|0-50|50-81|

:: TRK SOPK Aktuálne
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora