Jilemnického 2, 911 01 Trenčín, č.tel.: 032/6523834, č.faxu: 032/6521023, email: sopkrktn@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
25.04.
2018
DREVO A STAVBY BRNO (DSB)
Kategória: výstavy a veľtrhy Vydané dňa:09.01.2018 (471x prečítané)
Trenčianska regionálna komora SOPK - zástupca stavebných veľtrhov a veľtrhu DSB pre Slovenskú republiku, v spolupráci s Veletrhy Brno a.s. organizujú účasť slovenských subjektov na veľtrhu DSB - Drevo a stavby Brno, ktorý sa uskutoční 25. - 28. apríla 2018. Súbežne prebiehajú Stavebné veľtrhy Brno, medzinárodný veľtrh nábytku a interiérového dizajnu MOBITEX a 1. ročník medzinárodného veľtrhu inteligentných riešení pre mestá a obce URBIS SMART CITY FAIR.

Veľtrh DSB umožňuje ucelenú prezentáciu odborov drevených stavieb a konštrukcií, materiálov pre drevostavby a konštrukcie, základy a opláštenie a ďalších odborov, ktoré sú úzko zviazané s drevostavbami. Prináša priestor pre vaše zviditeľnenie sa odbornej aj širokej verejnosti na jedinom takto zameranom veľtrhu na Morave. Veľtrh je tiež previazaný so stálou výstavou drevených montovaných domov v Národnom stavebnom centre Eden 3000 vedľa areálu výstaviska. Viac informácií o veľtrhu nájdete na stránke www.bvv.cz/dsb

Cenové podmienky.

Pre jednoduchšie zabezpečenie účasti - "na veľtrh jedným podpisom", Veletrhy Brno a.s. pripravili pre vystavovateľov ponuku balíčkov.

Ak Vás táto ponuka zaujala a chcete vystavovať na veľtrhu DSB - Drevo a stavby Brno v samostatnom stánku vyplňte prihlášku.

Trenčianska regionálna komora SOPK ponúka účasť na veľtrhu DSB v spoločnom stánku (v prípade záujmu minimálne 2 vystavovateľov). Pozvánka a prihláška.

Na ďalšie otázky Vám radi odpovieme na nižšie uvedených kontaktoch.

Ing. Ľudovít Mičuda
Tel.: 032 6525 275, 0948 011 198
E-mail: ludovit.micuda@sopk.sk

Fotogaléria DSB

Zdroj článku: Trenčianska RK SOPKInformácia o ochrane osobných údajov
:: TRK SOPK Aktuálne
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora