Jilemnického 2, 911 01 Trenčín, č.tel.: 032/6523834, č.faxu: 032/6521023, email: sopkrktn@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
22.03.
2018
Komorový deň na Myjave
Kategória: Aktivity Vydané dňa:05.04.2018 (592x prečítané)
Trenčianska regionálna komora v spolupráci s mestom Myjava pripravili 22. marca 2018 Komorový deň na Myjave. Išlo o stretnutie podnikateľov Myjavy a partnerských organizácií. V myjavskom hoteli Štefánik boli odprezentované aktuálne služby TRK SOPK, vzdelávanie, nadväzovanie kontaktov, spolupráca so strednými odbornými školami, služby siete Enterprice Europe Network pre podniky.

Štátny inštitút odborného vzdelávania zastupoval Richard Hančin, ktorý predstavil systém duálneho vzdelávania, jeho charakteristiku a výhody , aktuálny stav a proces vstupu do duálneho vzdelávania.

Národné podnikateľské centrum pre Trenčiansky kraj a jeho predstaviteľ Ján Havier, hovoril o bezplatne poskytovaných službách, ktoré sú určené malým a stredným podnikom, o možnostiach podpory malých a stredných podnikateľov a spomenul aj internacionalizáciu a medzinárodnú spoluprácu v rámci podnikania.

Komorový deň, ktorý podporil primátor Myjavy Pavel Halabrín priniesol svoj efekt a preto chceme, aby sa takéto stretnutia stali tradíciou nielen na Myjave, ale aj v iných okresných mestách.

Reportáž TVM z Komorového dňa:
Zdroj článku: Trenčianska RK SOPKInformácia o ochrane osobných údajov
:: TRK SOPK Aktuálne
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora