Jilemnického 2, 911 01 Trenčín, č.tel.: 032/6523834, č.faxu: 032/6521023, email: sopkrktn@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
13.11.
2018
ELMIA SUBCONTRACTOR -Subdodávateľské rokovania vo ŠVEDSKU
Kategória: Aktivity Vydané dňa:15.08.2018; Aktualizované:17.10.2018 (185x prečítané)
Pozývame Vás na rokovania počas subkontraktačného veľtrhu Elmia Subcontractor. Sú určené pre výrobcov, ktorí hľadajú nových zákazníkov, pre tých, ktorí ponúkajú najnovšie technológie a inovácie a taktiež pre tých, ktorí hľadajú kvalifikovaných dodávateľov a partnerov na spoluprácu najmä z oblasti strojárenského a automobilového priemyslu.

Miesto konania: Jönköping, Švédsko
Termín: 13. - 14. november 2018
Organizátor: Enterprise Europe Network

Podujatie je sprievodným podujatím najväčšieho veľtrhu subdodávok v severských krajinách, ktorý sa koná pravidelne každý rok. Veľtrh je zaradený do reťazca významných európskych subdodávateľských veľtrhov (Tampere – Leipzig – Birmingham – Lyon – Bilbao).

Link na podujatie: Registrácia účastníkov

Pri registrácii si uveďte SOPK ako Vášho národného partnera.

Medzi návštevníkov patria nákupcovia z firiem ako SCANIA AB, VOLVO AB, Kongsberg Automotive AB, Finnveden Metal Structures AB, Fuji Autotech AB, Kalmar Industries, ITT Flygt AB, Alfa Laval Group AB, Assa Abloy AB, Atlas Copco Group AB, Autoliv Sverige AB, GE Energy, Hägglunds Drives AB, Kinnarps AB, Sisu Diesel Oy, Valeo AB, a tiež veľa menších, ale napriek tomu významných škandinávskych firiem.

Vy ako kupujúci sa nachádzate v sedadle toho ktorý riadi! Ako kupujúci ste ten, ktorý primárne zadáva požiadavky na stretnutie. Vyberáte najzaujímavejších dodávateľov a určujete si plán schôdzok s dodávateľmi, ktorých hľadáte. Len na krátky čas, tesne pred výstavou, sa sprístupní rezervačný systém aj dodávateľov pre prejavenie záujmu o rokovanie s vami.

V nadväznosti na úspech z roku 2017 je v ponuke hostiteľský program pre zahraničných nákupcov s príspevkom 1000 EUR na cestovné a ubytovanie. Viac info o tejto ponuke: Hosted Buyer Program

Významní nákupcovia na ELMIA Subcontractors 2018: ELMIA BUYERS

V prípade záujmu kontaktujte :

Ján Václav, Ľubica Žovincová
Trenčianska regionálna komora SOPK
Jilemnického 2, 911 01 Trenčín
tel.: 032/6525285
e-mail: sopkrktn@sopk.sk
Zdroj článku: Trenčianska RK SOPKInformácia o ochrane osobných údajov
:: TRK SOPK Aktuálne
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora