Jilemnického 2, 911 01 Trenčín, č.tel.: 032/6523834, č.faxu: 032/6521023, email: sopkrktn@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
11.02.
2019
Pilotná akcia projektu ARTISTIC - výzva na predkladanie zámerov
Kategória: Projekty Vydané dňa:11.02.2019 (250x prečítané)
Vážená pani,
Vážený pán,

dovoľujeme si Vás osloviť so zaujímavou ponukou. V rámci medzinárodného projektu ARTISTIC, financovaného z operačného programu Interreg Central Europe, do ktorého sa Trenčianska regionálna komora SOPK zapojila, sa snažíme pomôcť tým, čo sú aktívni v oblasti nehmotného kultúrneho dedičstva.

Nehmotné kultúrne dedičstvo má u nás bohatú tradíciu a mnoho podôb (tradičné remeslá, naratívne tradície, sociálne praktiky, znalosti, praktiky týkajúce sa prírody, gastronómie atď.) a nemalo by byť zabudnuté. O túto myšlienku sa snaží Trenčianska regionálna komora SOPK v rámci spomínaného projektu. Zaujať verejnosť a získať zákazníkov v dnešnej dobe je náročné administratívne, finančne aj časovo. Je nutné mať zaujímavú myšlienku, vytvoriť si kvalitný biznis plán, mať dobre cielenú a atraktívnu reklamu, zohnať dostatočné finančné zdroje a v neposlednom rade si svoj nápad ochrániť proti konkurencii.

My sme si týchto problémov vedomí a radi by sme Vám ponúkli pomoc. Ak ste osoba so záujmom o nehmotné kultúrne dedičstvo v našom regióne a radi by ste si prehĺbili svoje znalosti v oblasti propagácie, zdrojov financovania, tvorby biznis plánu a ochrany duševného vlastníctva, sme tu pre Vás. Zapojte sa do projektu ARTISTIC, tím našich odborníkov Vás zaškolí v uvedených oblastiach tak, aby ste získané know-how mohli odovzdávať budúcim podnikateľom.

Alebo ak máte myšlienku, ktorú by ste radi zrealizovali, prípadne by ste chceli začať podnikať, či uskutočniť zaujímavú akciu vo Vašom okolí, aj Vy sa môžete zapojiť do projektu ARTISTIC. My Vám pomôžeme Váš projekt zrealizovať, prevedieme Vás všetkými krokmi, ktoré sú potrebné na uvedenie Vašej myšlienky do reality.

V prípade záujmu prosím vyplňte on-line formulár.

Prihlasovanie je možné od 11.2.2019 16:00 do 28.2.2019 12:00 hod.

ARTISTIC-Remeselník

ARTISTIC

Kontaktné údaje:
Ján Václav a Ľubica Žovincová
Trenčianska regionálna komora SOPK
sopkrktn@sopk.sk
032/65252285
Zdroj článku: Trenčianska RK SOPKInformácia o ochrane osobných údajov
:: TRK SOPK Aktuálne
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora