Jilemnického 2, 911 01 Trenčín, č.tel.: 032/6523834, č.faxu: 032/6521023, email: sopkrktn@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
03.06.
2019
CHINA BRAND FAIR 2019, Budapešť
Kategória: misie Vydané dňa:11.04.2019 (115x prečítané)
Trenčianska regionálna komora SOPK si Vás dovoľuje pozvať na najväčší čínsky veľtrh v regióne strednej a východnej Európy CHINA BRAND FAIR 2019, ktorý sa bude konať v dňoch 3. - 5. júna 2019 v Budapešti, v priestoroch Čínskeho výstavného a podnikateľského centra (The Experience Center CECZ - Szentmihályi út 171, Budapešť).

V rámci CHINA BRAND FAIR organizuje TRK SOPK v termíne 3.- 4. jún 2019 individuálnu účasť zástupcov slovenských firiem na výstave.

V priestoroch Čínskeho výstavného a podnikateľského centra (CECZ) sa bude prezentovať vyše 320 čínskych výrobných a obchodných firiem zo širokého spektra odvetví, ktoré ponúkajú spoluprácu pre partnerov v strednej a východnej Európe. Na veľtrhu sa zúčastní aj niekoľko desiatok zástupcov inštitúcií z oblasti cestovného ruchu (cestovné kancelárie a agentúry), športu (športové kluby, športové potreby), kultúry a tradičnej čínskej medicíny.

Okrem čínskych spoločností budete mať taktiež možnosť dohodnúť si B2B rokovania aj priamo so spoločnosťami z krajín strednej a východnej Európy, prevažne z oblasti potravinárskeho priemyslu a poľnohospodárstva, ktoré sa CHINA BRAND FAIR zúčastnia ako vystavovatelia v rámci CEE EXPORT FAIR.

Zoznam vystavovateľov, s ktorými si budete môcť dohodnúť B2B stretnutia bude dostupný od polovice apríla na: https://chinabrandfair.eu/en

V prípade, že máte záujem zúčastniť sa výstavy China Smart Expo vyplňte, prosím, registračný formulár a my Vám obratom zašleme ďalšie informácie.

Všetci registrovaní členovia misie sú srdečne pozvaní na prezentáciu čínskych spoločností spojenú s rautom, ktorá sa bude konať 3. júna v poobedňajších hodinách v priestoroch veľtrhu CHINA BRAND FAIR.

PODMIENKY PREPLATENIA NÁKLADOV:

Doprava do Budapešti je individuálna, vstup na výstavisko pre registrovaných členov misie bezplatne. Vystavovateľ cez našu komoru poskytne spätné preplatenie pobytových nákladov (cestovné, ubytovanie) vo výške maximálne 80 EUR na účastníka (pri účasti na 2 dňoch podujatia) resp. 50 EUR na účastníka (pri účasti na 1 dni). Podmienkou je registrácia cez RK SOPK, fyzická registrácia priamo na výstavisku a absolvovanie vopred dohodnutých rokovaní minimálne so šiestimi vystavovateľmi. (zoznam spoločností a bookovanie B2B stretnutí bude spustené v polovici apríla).

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, kontaktujte.

Martin Plško
E-mail: martin.plsko@sopk.sk
Tel.: 032 / 65 200 35

China Brand Expo 2019
Zdroj článku: Trenčianska RK SOPKInformácia o ochrane osobných údajov
:: TRK SOPK Aktuálne
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora