Jilemnického 2, 911 01 Trenčín, č.tel.: 032/6523834, č.faxu: 032/6521023, email: sopkrktn@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
18.11.
2020
Smart Manufacturing Matchmaking 2020 - web B2B rokovania
Kategória: Aktivity Vydané dňa:04.09.2020 (32x prečítané)
Industry 4.0 prináša revolučné zmeny do čoraz väčšieho počtu priemyselných činností. Spoločnosti stoja pred výzvou ako čo najlepšie využiť výhody, ktoré ponúka štvrtá priemyselná revolúcia.

Smart Manufacturing Matchmaking 2020 (Inteligentné obrábanie 2020) je zamerané na medzinárodné rokovania firiem z oblasti výroby, kybernetickej bezpečnosti a Priemyslu 4.0. Je tiež príležitosťou na informovanie o najnovších vyspelých technológiách, dopyte po inováciách po nových aplikáciách od malých a stredných podnikov a výzvach, ktorým čelia malé i veľké firmy. Organizátorom je talianske inovačné a technologické centrum SPIN v spolupráci s partnermi Enterprise Europe Network a EURATEX medzinárodného projektu programu Európskej únie COSME do ktorého je zapojená aj SOPK prostredníctvom Slovenského plastikárskeho klastru.

Z dôvodu zdravotnej bezpečnosti bude podujatie realizované virtuálne.

Termín konania: 18. - 20.11.2020

Tematické zameranie: optimalizácia výrobných procesov, digitálne dvojča, internet vecí v priemysle, zavádzanie virtuálnej / rozšírenej / zmiešanej reality v priemysle, analýza dát, kybernetické fyzikálne systémy, autonómne roboty, umelá inteligencia a učiace stroje pre priemyselné aplikácie, aditívna výroba, kybernetická bezpečnosť a cloud, riešenie špecifík rozhrania človek-stroj, prediktívna údržba, systémová integrácia, autonómna výroba.

Prečo sa zúčastniť?
posilnenie marketingu účastnických firiem prostredníctvom dlhodobej propagácie medzinárodnej akcie, - získanie nových obchodných partnerov, klientov a dodávateľov bez veľkého úsilia, - virtuálne rokovania, - podpora : PRED - POČAS - PO ÚČASTI ZADARMO !

Registrujte sa a dohodnite si on-line schôdzky s predstihom

Rozvrhy schôdzok sa tvoria zhruba štvrť roka dopredu, kedy si firmy z katalógu účastníkov vyberajú vhodných partnerov na rokovania a môžu si tak na mieru zostaviť svoj individuálny rozvrh schôdzok. Počas troch dní tak možno absolvovať až 22 rokovaní a efektívne využiť svoj čas.

Princíp registrácie je nenáročný:
záujemca sa:
* bezplatne zaregistruje na webovom portáli akcie cez odkaz "Register now"
* vyplní svoj firemný profil
* vyplní ponúkaný respektíve dopytovaný typ spolupráce
* V karte "SETTINGS" zvolte podpornú organizáciu pre "SK - Extratex - Slovak Chamber of Commerce and Industry "
* Upozorňujeme, že všetci prvý krát registrovaní účastníci musia pred aktiváciou profilu v on-line katalógu pri registrácii uviesť aspoň jednu trhovú príležitosť v sekcii "Marketplace".
Registračné profily sú následne zverejnené v elektronickom katalógu, z ktorého si účastníci vyberú potenciálnych partnerov na rokovania a výsledok dostane v podobe individuálneho harmonogramu obchodných stretnutí.

Registrácia je otvorená na webovej stránke: Smart Manufacturing Matchmaking 2020

Bližšie informácie a pomoc pri registrácii:
Ing. Ján Václav; +421-905 503 298; sopkrktn@sopk.sk

Zdroj článku: Trenčianska RK SOPKInformácia o ochrane osobných údajov
:: TRK SOPK Aktuálne
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora