Jilemnického 2, 911 01 Trenčín, č.tel.: 032/6523834, č.faxu: 032/6521023, email: sopkrktn@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
10.05.
2021
Kultúra BOZP
Kategória: Aktivity Vydané dňa:26.04.2021 (34x prečítané)


Za zrodom pojmu kultúra bezpečnosti stoja napríklad aj udalosti ako Three Mile Island či Černobyľ . Kultúra bezpečnosti sa postupne formovala a na základe prevádzkových skúseností a množstva udalostí sa vyvinula až do súčasnej verzie ktorej definícia je nasledovná:
„Kultúra bezpečnosti vyjadruje základné hodnoty a správanie vyplývajúce zo spoločného záväzku vedúcich zamestnancov a jednotlivcov klásť dôraz na bezpečnosť voči ostatným cieľom, aby sa zabezpečila ochrana ľudí a ŽP.“

Aké sú však zložky a charakteristiky zdravej kultúry bezpečnosti? Ako kultúru bezpečnosti monitorovať, prípadne zlepšovať? Toto všetko a aj ďalšie informácie sa dozviete na najnovšom webinári spoločnosti BOZPO, s.r.o.

Dátum a čas: 10.5.2021 10:00 – 12:00

Lektor:
Ing. Marek Rolinec, PhD., MBA
Marek Rolinec je kvalifikovaný manažér s 20 ročnými skúsenosťami v oblasti bezpečnosti práce v priemysle, stavebníctve a jadrovej energetiky v Európe a na Strednom východe. Je expertom v oblasti bezpečnosti, inšpekcií, posudzovania rizík, vyšetrovania nehôd, energetiky a životného prostredia. Absolvent doktorandského štúdia (PhD.) so zameraním na bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci, riadenie bezpečnosti stavieb a kultúru bezpečnosti.

Cieľová skupina:
Vrcholoví predstavitelia spoločností, konatelia spoločností, zamestnanci na vedúcich pozíciách, manažéri, zástupcovia zamestnancov.

Organizačné pokyny:
Po prihlásení cez formulár nižšie Vám organizátor vystaví faktúru na úhradu účastníckeho poplatku. Po uhradení faktúry Vám pošle prihlasovací link s návodom na pripojenie. Webinár bude prebiehať prostredníctvom živého vysielania.
Cena webináru: 40€ bez DPH (48€ s DPH) / osoba
Na webinár je nutné sa prihlásiť a uhradiť do 9.5.2021

Bližšie informácie a registrácia- TU

Organizačný garant:
Ing. Milan Bojsa; mobil: +421 905 868 818; email: milan.bojsa@boz.sk

Spoločnosť BOZPO je členom SOPK s ktorým Trenčianska regionálna komora SOPK dlhodobo spolupracuje.
Zdroj článku: Trenčianska RK SOPKInformácia o ochrane osobných údajov
:: TRK SOPK Aktuálne
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora